Sport 2022. szeptember 9. 12:00

Erdélyben versenyeztek az ökölvívók

Képgaléria
Erdélyben versenyeztek az ökölvívók
Erdélyben járt a Kiskunfélegyházi Papp László Ökölvívó Akadémia 3 versenyzője az elmúlt hétvégén. Az ökölvívó torna előtt Gyergyószárhelyen, a tatárdombi megemlékezésen, zarándoklaton is részt vettek a fiatalok, ahol a szentmisét Böjte Csaba ferences szerzetes celebrálta.

Az utána megrendezett versenyen a következő eredmények születtek:

Rácz Dániel György 48 kg – győzelem,

Rácz Alex 54 kg – vereség,

Rácz Márkó 60 kg – vereség.

Ramocsa Sándor vezetőedző szerint nagyon színvonalas, erős mezőnnyel bíró verseny áll mögöttük, ahol a fiatalok nagyon jól érezték magukat. A torna mellett gazdag programok várták őket, ami szintén remek élménnyé tette az erdélyi látogatást.

Z. A.
            

Kövessen minket a Facebookon is!