Program 2022. szeptember 12. 14:00

Programajánló – Kicsivel zöldebben Ökoanyuval

Programajánló – Kicsivel zöldebben Ökoanyuval
Kicsivel zöldebben címmel szeptember 13-án, kedden tart előadást Nagy Réka-Ökoanyu, blogger, író, aki a környezettudatos háztartás kialakításához és fenntartásához ad majd praktikus tippeket. A Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár programját a Nemzeti Kulturális Alap támogatja.

Nagy Réka a gyermeke születése után olyan háztartásvezetési ötleteket kezdett el kutatni, amikkel a környezeti lábnyomát csökkentheti. Először a bio mosószerek világában merült el, aminek nyomán rájött, hogy ő maga is elkészítheti ezeket a természetes tisztítószereket. Évek óta blogot vezet a tapasztalatairól, ahol a követőivel recepteket is megoszt a tudatosabb életvitel jegyében. Számos könyve már megjelent nyomtatásban is, illetve az országot járja előadásaival.

V. B.
 
                  

Kövessen minket a Facebookon is!