Sport 2022. szeptember 13. 18:00

Kiskunhalason és Lengyelországban birkóztak

Kiskunhalason és Lengyelországban birkóztak
Két helyszínen versenyeztek a Kiskunfélegyházi BSE fiataljai az elmúlt hétvégén – mondta el lapunknak Szabó József edző.

A legfiatalabbak Kiskunhalason, a Halas Kupán mutatkoztak be, volt akinek ez volt az első megmérettetése.

Eredmények: Nagy Nóra a fiúk között próbálkozott, ahol két győzelemmel és egy vereséggel ezüstérmet szerzett, szintén ezüstérmes lett Karádi Kornél is. Bronzérmesek: Bárány-Almási Ádám, Bene Zsombor, Besze László, Nagy Hunor és Tóth Koppány.A haladóbbak közül néhányan a lengyelországi Bodzentynben léphettek szőnyegre egy meghívásos versenyen, ahol remekül birkóztak. Négy aranyérmet, két ezüst- és egy bronzérmet szereztek az erős mezőnyben.

Aranyérmesek: Bárány-Almási Bianka, Bene Ivett, Bárány-Almási Tamás és Csillag Zalán.

Ezüstérmesek: Hideg Zita és Hideg Balázs, Tapodi Norbert pedig bronzérmes lett.
               

Kövessen minket a Facebookon is!