Sport 2014. november 14. 17:05

Pályán a focisták, a futsalosok és a kézisek

Pályán a focisták, a futsalosok és a kézisek
Megyei rangadót játszik november 15-én, szombaton 13 órakor a Kiskunfélegyházi HTK labdarúgócsapata. A listavezető félegyháziak a második helyezett nagybaracskai Híd SC-t fogadják. A két együttes között 6 pont a különbség. Amennyiben a KHTK győz, vagy döntetlen játszik, abban az esetben őszi bajnoknak tekinthető. Szombaton az NBII Délkeleti csoportjában szereplő Kiskunfélegyházi HTK kézilabdacsapata Hajdúszoboszlóra utazik. A harmadik helyen álló félegyházaik egy esetleges győzelemmel a többi eredmény alakulásától függően akár feljebb is léphetnek a tabellán. Vasárnap a női futsal NBI bajnoki címvédője az Astra Kiskunfélegyháza HFC a BME FC otthonában lép pályára. Az Astra egy győzelemmel megőrizheti vezető helyét a bajnokságban.

 

Bács-Kiskun Megyei I. 14. ford.

Kiskunfélegyházi HTK (1.)- Híd SC (2.) 2014. 11. 15. 13:00

 

Magyar Kézilabda Szövetség, NBII Délkelet férfi felnőtt 8. ford. 2014. 11. 15. 16:00

Hajdúszoboszlói KSKE- Kiskunfélegyházi HTK

 

Női futsal NB I 9. ford. 2014.11. 16. 18:00

BME FC- Astra HFC

 

 

Kövessen minket a Facebookon is!