Egészségügy 2022. szeptember 21. 15:00

50 éve gyógyítja a kis betegeket Kiskunfélegyházán

50 éve gyógyítja a kis betegeket Kiskunfélegyházán
Dr. Fehérvári István gyermekgyógyász főorvos, a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház kiskunfélegyházi telephelyének munkatársa, 1972. szeptember 19-én, immár 50 éve, hogy segédorvosként megkezdte pályáját az akkor még Kiskunfélegyházi Városi Kórház Rendelőintézet Gyermekosztályán.

Munkássága, elhivatottsága a szakma iránti szeretete tartotta a pályán és ad erőt számára most is a mindennapok kihívásaihoz. Türelmes, segítőkész hozzáállásával sok fiatal pályatársnak mutat példát a mai napig.1976-ban szerzett szakvizsgát csecsemő- és gyermekgyógyászatból, majd 1989-ben neonatológiából is. 1997-től a Kiskunfélegyházi Városi Kórház Csecsemő- és Gyermekgyógyászati Osztályának kinevezett osztályvezető főorvosa volt, 2015 óta pedig nyugdíjasként segíti a munkát, gyógyítja a kis betegeket.

E jeles alkalomból gratulált neki a Bács-Kiskun Megyei Oktatókórház kollektívája közösségi oldalán keresztül, egyben gratulálnak, és köszönik kitartó munkáját, szakmai támogatását. 
 

Kövessen minket a Facebookon is!