Helyi hírek 2022. szeptember 23. 10:00

Felavatta gólyáit a Mezgé

Képgaléria
Felavatta gólyáit a Mezgé
Remek hangulatban, sok nevetéssel telt a gólyaavató a Déli Agrárszakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium tornacsarnokában szeptember 22-én, csütörtökön.

A gólyatáncok már megadták az alaphangulatot, kiváló zeneválasztással elérték a diákok, hogy hatalmas vastapsot kapjanak a produkciókra. A gólyák beleadtak mindent, attól sem riadtak vissza, hogy a zsűriben helyet foglaló Rózsa Pál igazgatót is megtáncoltassák, aki szerencsére szívesen vállalkozott a feladatra.

A táncok után kezdetét vették a játékos feladatok, amelyek között szerepelt portrékészítés az osztályfőnököktől, kiflisütés nevű ügyességi és erőnléti feladvány, sőt, még Petőfi Sándorral készített szelfi is szerepelt a sorban.

Tartalmas és jókedvű délután után a hat, kilencedik évfolyamos osztály tanulói átestek a tűzkeresztségen, a gólyalét után teljes értékű mezgésekké léptek elő.

Z. A. 
                       

Kövessen minket a Facebookon is!