Helyi hírek 2022. szeptember 29. 08:00

Ingyenes iskolabuszjárat közlekedik a zeneiskolába

Ingyenes iskolabuszjárat közlekedik a zeneiskolába
Ingyenes buszjárattal, biztonságosan juthatnak el az általános iskolás gyerekek a hétköznap zajló zeneiskolai foglalkozásokra. A tavalyi évben indult el a menetrendszerinti járat, amit nagyon sokan igénybe vettek eddig is. Szerda kivételével minden hétköznap két időpontban lehet felszállni a járatokra az iskolák bejáratánál.

Gondoltak azokra is, akik a menetrend kötöttsége miatt kicsit előbb érnek a zeneiskolába, vagy a szülő későbbi időpontban tud értük menni. Nekik rendelkezésükre áll a zeneiskola épületében kialakított könyvtárszoba, ahol felügyelet mellett tölthetik el az időt, tanulhatnak a következő napra.

A buszt egy ingyenes, névre szóló bérlettel használhatják a diákok, amit a zeneiskolában lehet igényelni – mondta el Kis-Fekete Vilmos intézményvezető.

Platán utcai Általános Iskola: 13:30,   15.00.

Darvas Általános Iskola: 13:38,   15:08.

Batthyány Lajos Általános Iskola (Holló Béla u. kiskapu): 13:46,   15:16.

Dózsa György Általános Iskola: 13:49,   15:21.

József Attila Általános Iskola: 13:54,   15:26.

V. B.
           

Kövessen minket a Facebookon is!