Program 2022. október 6. 13:00

Interaktív terápiás kutyafoglalkozás lesz a könyvtárban

Interaktív terápiás kutyafoglalkozás lesz a könyvtárban
Interaktív terápiás, a résztvevő gyerekek bevonásával kutyafoglalkozást tart Kleics Julianna terápiás kutyafelvezető a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár rendezvénytermében október 7-én 9 órai kezdettel.

A szakember két kutyával fog érkezni, akikkel ügyességi, bátorsági feladatokat oldhatnak majd meg a gyerekek. Az érzelmileg zavart, mozgásukban, szocializálójukban, mentális vagy érzelmi fejlődésükben elmaradt gyermekek számára indult a kutyaterápiás kezdeményezés 2018-ban. Azóta számos helyszínen, több száz gyermek bevonásával zajlottak már a foglalkozások. Julianna rendszeresen jár iskolákba, óvodákba, érzékenyítve az ott tanuló kisgyermekeket a felelős álltarttartás iránt.

V. B.
             

Kövessen minket a Facebookon is!