Program 2022. október 7. 16:00

Családi délelőtt a városi könyvtárban

Családi délelőtt a városi könyvtárban
Családi délelőttöt szervez a Kiskunfélegyházi Városi Könyvtár október 8-án, szombaton 9 és 12 óra között.

Az eseményen lehetőség lesz őszi díszeket készíteni a Gyermekbirodalom részlegében, az Ifjúsági sarokban használt könyvek vásárát tartják majd, valamint Seres Judit helyismereti könyvtáros vezetésével könyvtártúrán vehetnek részt a vendégek, akik a pincétől a padlásig megismerhetik az intézmény részeit,
működését.

10 órai kezdettel pedig az Év Olvasója 2022 díjátadó ünnepsége, illetve a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület és a könyvtár meghirdetett Petőfi-vers illusztrációs pályázat eredményhirdetése lesz. A beküldött pályamunkákat a helyszínen meg is lehet tekinteni. Az eseményen Varga Katica énekes is fellép.

V. B.
       

Kövessen minket a Facebookon is!