Sport 2022. október 9. 16:30

Továbbra is kiválóan szerepelnek Félegyháza szenior úszói

Továbbra is kiválóan szerepelnek Félegyháza szenior úszói
Hódmezővásárhelyen rendezték meg a II. ASA Consolis Nemzetközi Rövidpályás Szenior Úszóversenyt október 8-án, szombaton. A megmérettetésen a Kiskun Vízi és Szabadidő SE nyolc tagja vett részt, akik 14 arany-, 8 ezüst- és 2 bronz egyéni érmet nyertek, méltón képviselve városunkat.

Sebők János 9 arany- és 1 ezüstérmet nyert, ezzel a verseny legeredményesebb férfi versenyzője lett. Ónodi László 2 arany- és 1 bronzérmet, Barta Tibor 1 arany- és 1 ezüstérmet szerzett, csakúgy, mint a szeptember 17-18-án megrendezett egri versenyen ahol egy aranyéremmel lett gazdagabb. Szabó Csaba 1 aranyérmet gyűjtött be. Urbán Tamás 1 arany-, 2 ezüst- és 1 bronzérmet harcolt ki magának. Magony Zsolt 1 ezüstérmet vihetett haza. Provics András 1 bronzéremmel, míg Csenki Klára 1 arany- és 2 ezüstéremmel térhetett haza.

A 4x100 méteres férfi vegyes váltó ezüstérmet nyert, tagjai Sebők János, Magony Zsolt, Barta Tibor és Provics András.

Ónodi László
              

Kövessen minket a Facebookon is!