Sport 2014. november 16. 17:35

Megszerezték a második helyet a Jövő Bajnokai

Képgaléria
Megszerezték a második helyet a Jövő Bajnokai
Elérte a célját és legyőzte a Békéscsaba gárdáját az U14-es serdülő kosárlabda-bajnokság területi alapszakaszában a Jövő Bajnokai DSE. A félegyháziak a záró fordulóban nagy csatában harcolták ki a második helyet csoportjukban, így a vigaszágon folytatják tovább a küzdelmet az országos 32-es főtáblára jutásért.

Országos Serdülő Bajnokság, Dél-Kelet „B” csoport

III. forduló

Ideje: 2014.11.15. ( szombat ) , 11:45 és 14:45

Helye: Békéscsaba, Lencsési Általános Iskola tornaterme

SZEDEÁK „A” – Jövő Bajnokai DSE 70 : 35

Jövő Bajnokai: Gémes Kristóf 18, Bozóki Márton 10, Cserkó Ádám 2, Huszka Bendegúz 2, Bitó Dániel 2, Kelemen Dániel 1, Zsigó Barnabás -, Paksi Zsolt -, Kincses Barnabás -, Vereb Máté -, Bujdosó Gergő -, Szabó Károly -. Edző: Simon Zoltán

 

Jövő Bajnokai DSE - Békéscsabai KK 83 : 55

Jövő Bajnokai: Gémes Kristóf 19, Bozóki Márton 16, Huszka Bendegúz 13, Bujdosó Gergő 8, Zsigó Barnabás 5/3, Cserkó Ádám 5, Paksi Zsolt 4, Kincses Barnabás 4, Szabó Károly 3, Kelemen Dániel 2, Bitó Dániel 2, Vereb Máté 2. Edző: Simon Zoltán

 

Az első mérkőzésen a Jövő Bajnokai egy negyedtől eltekintve teljesen egyenrangú ellenfelei voltak a két évvel ezelőtti U12-es bajnok szegedi csapatnak és csupán 70 ponton tudták tartani neves ellenfelüket. A második összecsapáson a cél a győzelem volt, ami helyenként tetszetős játékkal gond nélkül sikerült is. 

 

Információ: Simon Zoltán

Kövessen minket a Facebookon is!