Sport 2014. november 17. 10:45

Tini leány-siker kosárlabdában

Tini leány-siker kosárlabdában
Piliscsabán vendégszerepelt november 16-án a Jövő Bajnokai DSE leány tini csapata az U13-as bajnokság 2. fordulójában. A félegyháziak szoros csatában mindkét mérkőzésüket megnyerték. Előbb a Cegléd együttesét múlták felül, majd a házigazda piliscsabaiakat győzték le.

 

 

 

Az első mérkőzés az érdekes körülmények között kiálló Cegléd csapata ellen zajlott. A végig szoros mérkőzésen 44-42-re a Jövő Bajnokai bizonyultak jobbnak, begyűjtve ezzel a nap első piros jegyzőkönyvét.

 

A második mérkőzésre a pihent hazai csapat ellen került sor. Az első találkozó fáradalmai a félidei 12 pontos hátrányon megmutatkoztak, ám a félegyháziak megmutatták, hogy mentálisan fölé tudnak kerekedni ellenfelüknek, így a lefújás pillanatában 5 pontos győzelemnek örülhettek.

 

Nemzeti Leány Tini Bajnokság - U13, II.forduló

"N" csoport

Ideje: 2014.11.16. ( vasárnap ) , 12:00 és 14:00

Helye: Piliscsaba, Paduai Szent Antal Általános Iskola tornaterme

 

Jövő Bajnokai DSE - Ceglédi EKK 44 : 42

Jövő Bajnokai: Patyi Andrea 14, Patyi Fanni 10, Szaszkó Szilvia 8, Vízhányó Zsófia 6, Könyves Teréz 4, Zana Laura 2, Sallai Diána -, Nemcsok Krisztina -, Mindák Réka -, Biczók Panna -, Csáki Boglárka -, László Gitta -. Edző: Rádi Dezső

 

 

Jövő Bajnokai DSE - PCSLE-PAFC 49 : 44

Jövő Bajnokai: Patyi Andrea 19, Szaszkó Szilvia 14, Nemcsok Krisztina 6, Mindák Réka 6, Patyi Fanni 2, Vízhányó Zsófia 2, Könyves Teréz -, Sallai Diána -, Zana Laura -, Biczók Panna -, Csáki Boglárka -, László Gitta -. Edző: Rádi Dezső

 

Információ: Simon Zoltán 

Kövessen minket a Facebookon is!