Sport 2022. október 24. 10:00

A serdülő birkózó diákolimpia eredményei

A serdülő birkózó diákolimpia eredményei
Az október 23-i ünnepen rendezett serdülő diákolimpián egy arany- és egy ezüstérmet sikerült itthon tartani. A 85 kg-os súlycsoportban diákolimpiai bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán, miután minden ellenfelét magabiztosan legyőzte, az ezüstérmet pedig Bátyai Dorián érdemelte ki a nehézsúlyúak között.

Egy nappal korábban területi selejtezőn léptek szőnyegre az U13-az és az U11-es korosztályúak, Püspökladányban. Ott Szécsényi Kornél nehézsúlyban, míg Tapodi Norbert a 69 kg-osok között lett aranyérmes. A 42 kg-os Hideg Balázs második, a 26 kg-os Bene Zsombor harmadik , a 76 kg-os Benke Barnabás negyedik, a 38 kg-os Nagy Hunor ötödik helyen végzett. Az országos döntőbe 5 fiú jutott be.

Szabó József
      edző
           

Kövessen minket a Facebookon is!