Sport 2022. október 30. 17:00

Rekordszámú nevezés a Desperado Römibajnokságon

Képgaléria
Rekordszámú nevezés a Desperado Römibajnokságon
XIX. alkalommal rendezték meg október 29-én, szombaton a Desperado Römibajnokságot a kártya szerelmeseinek a Desperado Étteremben.

A főszervező, Lajos György elmondta, hogy az idei őszi verseny minden eddigi nevezést felülmúlt: 62 személy jelezte már előzetesen, hogy részt kíván venni a versenyen. Az ország minden tájáról érkeztek römijátékosok: Budapest, Szeged, Hódmezővásárhely, Csongrád, Kecskemét, Érd, Pilisszántó mellett a megszokott kiskunfélegyházi csapat is megmérette magát, a résztvevők között egyre több hölgy van jelen évről-évre.

Az egész nap zajló verseny végül a következő eredménnyel zárult:

Helyezett: Wenner Vilmos, Nagypál József, Fazekasné Rozika és Gottfried Balázs.

A legjobb 4 kártyás ajándékkönyvekkel és kupával gazdagodott.

Z. A.

                   

Kövessen minket a Facebookon is!