Program 2022. november 2. 13:00

Interaktív Halloween-műsort tart a Silver Step Tánc Stúdió

Interaktív Halloween-műsort tart a Silver Step Tánc Stúdió
Rendhagyó műsort láthatnak azok, akik november 5-én, szombaton a Petőfi-téren járnak. A Silver Step Tánc Stúdió idén egy interaktív, szabadtéri  műsorral készül a közönségnek.  

Kovács Sándor, a stúdió vezetője azt is elmondta, hogy a táncosok már több hete készülnek a rendezvényre, és biztos, hogy van olyan járókelő, akinek megakadt a szeme egy-egy próbán a téren. A történet egy ijesztő, rejtelmes világba kalauzolja majd a nézőket, akinek kedve van, még jelmezt is ölthet a műsor kedvéért.A kései halloweeni rendezvény, amely 18 órakor kezdődik Kiskunfélegyházán, a Petőfi-téren, ingyenesen látogatható, kicsiknek és nagyoknak egyaránt ajánlja a Silver Step Tánc Stúdió. 

                        

Kövessen minket a Facebookon is!