Sport 2022. november 6. 17:00

Újabb országos bajnoki aranyakat és ezüstérmet szereztek a birkózók

Újabb országos bajnoki aranyakat és ezüstérmet szereztek a birkózók
Ismét kiemelkedő sikereket értek el a Kiskunfélegyházi BSE versenyzői az év utolsó egyéni bajnokságán.

Pesterzsébeten rendezték az U13-as Szabadfogású Diákolimpiai Bajnokságot, ahová három fiú szerezte meg az indulási jogot. Mindhárman kiválóan küzdöttek, megérdemelt sikert arattak az erős mezőnyben.A 42 kg-os súlycsoportban Hideg Balázs, a tavalyi évhez hasonlóan idén is mindenkit legyőzött, így már kétszeres diákolimpiai bajnok.A 69 kg-os Tapodi Norbert ezen a versenyen sem talált legyőzőre, rendkívül sikeres évet zárt és ezt egy újabb bajnoki címmel koronázta meg.

A nehézsúlyban Szécsényi Kornél lett ezüstérmes úgy, hogy nyerő állásból, egy pillanatnyi figyelmetlenség miatt veszített a döntő mérkőzésen.

Edzők: Ván Jenő, Szabó József, Kelemen András, Molnos Norbert és Polyák Dániel.

Kövessen minket a Facebookon is!