Sport 2022. november 7. 16:00

Kiváló szereplés Hódmezővásárhelyen

Kiváló szereplés Hódmezővásárhelyen
November 5-én és 6-án rendezték meg a XIX. Hódmezővásárhelyi Nemzetközi Szenior Úszóversenyt. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE versenyzői ismét kiválóan szerepeltek: kilenc első, hat második és két harmadik helyezést értek el.Sebők János hat első és két második, Ónodi László egy első és két második helyet szerzett. Barta Tibor első lett az 50 méteres gyorsúszásban és kiváló eredményével az összesítésben is az élen végzett. Magony Zsolt egy második és egy harmadik helyet harcolt ki magának. Kun Zoltán egy második helyezéssel lett gazdagabb. Csenki Klára egy első és egy harmadik helyen végzett.

Az egyesület ezzel az eredménnyel az induló 44 csapat közül a 11. helyen végzett.

Ónodi László
                  

Kövessen minket a Facebookon is!