Program 2022. november 11. 10:00

Közlekedésbiztonsági családi nap a tanpályán

Közlekedésbiztonsági családi nap a tanpályán
Közlekedésbiztonsági családi napot tartanak november 12-én, szombaton 9 és 12 óra között a Süveges tanpályán – tudtuk meg Süveges Sándortól, a Süveges Képző- és Vizsgaközpont vezetőjétől.

Hiánypótló eseményt hívtak életre, amit szeretnének a közeljövőben is rendszeresen megszervezni. A
szombati közlekedésbiztonsági napra minden járművezetőt invitálnak, akiket a Süveges Képző- és Vizsgaközpont munkatársai tanácsadással, segítségnyújtással, ingyenes hitelesített fékpad-mérésekkel is várnak. Utóbbi a gépjármű fékberendezésének pontos állapotát térképezi fel, amelynek ismeretében szükség esetén javítási tanácsokat is nyújtanak. Ezen kívül a járművek téli felkészítésében is segédkeznek: gumik, fényszórók, fékek tekintetében adnak tanácsokat. Süveges Sándor elmondta, hogy a gyerekek megjelenésére is számítanak, szimulátorokon is gyakorolhatnak az érdeklődők.
      
Z. A. 
          

Kövessen minket a Facebookon is!