Helyi hírek 2022. november 23. 17:00

Kamasztanból jeles Kiskunhalason

Kamasztanból jeles Kiskunhalason
Kiskunhalasra látogatott el a kiskunfélegyházi bűnmegelőzési előadás.A Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács támogatásával Kiskunfélegyházán létrejött 2019-ben a Kamasztanból Jeles ifjúsági kortárs segítői előadás. A kiskunfélegyházi amatőr (15-21 év közötti) színészek a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság közreműködésével ismét a városba látogattak, ahol a cyberbullying-ot, a káros szenvedélyeket, valamint a diszkriminációt dolgozták fel.Az előadások között a kiskunfélegyházi bűnmegelőzési referense dr. Horváth-Rekedt Gréta r. főhadnagy beszélgetett a középiskolásokkal, megtörtént példákkal támasztotta alá az eljátszott témákat. Az előadást a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztályának vezetője, dr. Tartott Zsolt r. alezredes nyitotta meg.

                            

Kövessen minket a Facebookon is!