Helyi hírek 2022. november 25. 17:00

Megnyitott az adventi kézműves kiállítás és vásár

Képgaléria
Megnyitott az adventi kézműves kiállítás és vásár
Megnyitott az adventi kézműves kiállítás és vásár a Móra Ferenc Művelődési Központban november 25-én, pénteken.

Illatgyertyák, kézműves szappanok, karácsonyi fűszerek aromája tölti meg a levegőt az intézmény aulájában, ahol évek óta hagyományosan megtalálhatók a városi és környékbeli kézművesek gyönyörű portékái. Ajándéknak, adventi dekorációnak, a lakás ékének választhatjuk az igazi, egyedi kézműves termékeket. Megtalálhatók textiltermékek, kerámiaalkotások, adventi koszorúk, gyertyakülönlegességek, kézműves szappanok, kézzel készült táskák, fonott üvegek, faragott tárgyak, karácsonyfadíszek, mézeskalács és grillázsfinomságok. Végigsétálni az aulában, inspirációt gyűjteni vagy beszerezni néhány különleges darabot, felüdülést jelenthet mindenkinek az év végi hajrában.

A kiállítás megtekinthető december 20-áig, hétfőtől szombatig, 9-től 20 óráig.

Z. A.

Fotó: Fantoly Márton
                    

Kövessen minket a Facebookon is!