Helyi hírek 2022. december 7. 08:00

Véradóbarát Munkahely díjat kapott az IBV Hungária Kft.

Véradóbarát Munkahely díjat kapott az IBV Hungária Kft.
Véradóbarát Munkahely elismerésben részesült a kiskunfélegyházi IBV Hungária Kft. a Véradók napja alkalmából megrendezett ünnepségen. Ugyanitt kapott kitüntetést a cég rendszeres véradó munkatársa, Rádi Andrea is.2022-ben 282 ezer véradó 846 ezer beteg gyógyulását segítette. Őket, a véradóbarát munkahelyeket, az önkéntes szervezőket és a véradás ügyének támogatóit ünnepeljük november 27-én, a Véradók napján. A 2022. évi ünnepséget november 25-én rendezte meg Budapesten a Magyar Vöröskereszt és az Országos Vérellátó Szolgálat. A Véradóbarát Munkahely díjat tizenhat vállalat érdemelte ki.Az IBV Hungária Kft. évente több alkalommal szervez véradást munkavállalói körében. A vállalat 500 munkavállalója közül átlagosan 25-30 rendszeres véradó keresi fel ilyenkor a Vöröskereszt által a vállalat területén kialakított véradóhelyet. Áldozatukat – a Vöröskereszt ajándéka mellett – az IBV Hungária Kft. is elismeri ilyenkor apró meglepetéssel.
                   

Kövessen minket a Facebookon is!