Helyi hírek 2022. december 7. 12:30

Mikulás Mozi a félegyházi óvodásoknak

Képgaléria
Mikulás Mozi a félegyházi óvodásoknak
Felelevenítve a járványhelyzet előtti hagyományt a kiskunfélegyházi Petőfi Moziba is ellátogatott ma, december 7-én a Mikulás, hogy minden jó gyereknek ajándékot adjon. Az akció december 8-án, csütörtökön is folytatódik a Mikulás Mozi program keretében, az óvodások nagy-nagy örömére.

A délelőtti vetítéseken a város középső- és nagycsoportos óvodásait látja vendégül Reményi Richárd, a mozi üzemeltetője. A Tündéri Bajkeverő című film megtekintése után pedig maga a Mikulás is megtisztelte látogatásával az eseményt. A gyerekeket a Szalai Busz szállította a helyszínre, majd vissza az intézményekbe. Természetesen térítésmentesen.

Fotó: Fantoly Márton
                      

Kövessen minket a Facebookon is!