Helyi hírek 2022. december 7. 15:25

Majdnem másfél millió forint gyűlt össze Izabellának és Lillának

Képgaléria
Majdnem másfél millió forint gyűlt össze Izabellának és Lillának
1 485 110 forint eredménnyel zárt a két beteg kislánynak, Izabellának és Lillának szervezett becsületkasszás jótékonysági sütivásár december 6-án – tudtuk meg Bajzák Andrea és Kovácsné Nagypál Anita főszervezőktől.

A két helyszínen reggel 8 és délután 5 óra között folyamatosan önkéntes segítőkkel megvalósított vásáron ismét bebizonyosodott, hogy városunkban és környékén mennyi segítőkész ember él. A süteményellátás folyamatos volt, a környező települések mellett helyi cukrászdából, oktatási intézményből is érkezett felajánlás, lehetővé téve azt, hogy egész nap illatos sütemények közül választhassanak a vásárlók.

Aki nem tudott részt venni a sütivásáron, de szeretett volna hozzájárulni a két kislány mindennapjainak könnyebbé tételéhez, két számlaszámon tehette meg felajánlását:

Szabó Izabella OTP: 11773322–02972107
IBAN: HU40 117733220297210700000000
Közlemény: Bella

Utalási adatok: Sorsocskák – a Kárpát-medencei Gyermekekért Alapítvány
OTP: 11732071–20053842
Közlemény: Lilla


A számlaszámokra továbbra is várják a segíteni szándékozók anyagi hozzájárulását.

A szervezők köszönik mindenkinek, aki hozzájárult az esemény sikeréhez. Külön köszönet: Kiskunfélegyháza Város Önkormányzatának, a Tourinform irodának, a Dél-100 Kft.-nek, Kovács János cukrászmesternek, Petőfiszállás Községi Önkormányzatának, a Zolinho Egészségszigetnek, a Móra Ferenc Gimnáziumnak, a Görög Kertészetnek, Kiskunfélegyháza Hivatásos Tűzoltó-parancsnokságának, a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságnak, dr. Ónodi Izabellának, a Dózsa György utcai zöldséges üzemeltetőinek és a gátéri lányoknak, asszonyoknak.

Z. A.

                

Kövessen minket a Facebookon is!