Helyi hírek 2014. november 20. 13:45

Új helyen a félegyházi Tourinform Iroda

Képgaléria
Új helyen a félegyházi Tourinform Iroda
2014 novemberétől új helyen, új szolgáltatásokkal a Városháza bejárata mellett, az árkádok alatt várja a turistákat és a helyieket a kiskunfélegyházi Tourinform iroda.

A kellemes hangulatú információs pont tekintettel az igényekre, már nemcsak szezonálisan, hanem egész évben a látogatók rendelkezésére áll. Az iroda központi, könnyen elérhető helyre került, így sokkal nagyobb forgalomra lehet számítani a jövőben.

Az iroda célja továbbra is az, hogy a településekre látogató turisták, vendégek megismerjék a térség turisztikai kínálatát, szolgáltatóit, vállalkozóit, valamint az itt élők naprakész információkat kapjanak a térség programjairól, az üdülési lehetőségekről és turisztikai kedvezményekről. Az információs ponton hamarosan kiskunfélegyházi ajándéktárgyak (bögre, hűtőmágnes, képeslap, stb.), helyi termékek is megvásárolhatóak lesznek.
 

A Tourinform iroda új elérhetőségei:

6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 1.

Tel: 06-76-562-039

E-mail: [email protected]

Web: www.felegyhaziturizmus.hu

Facebook: www.facebook.com/tourinformkiskunfelegyhaza

 

Kövessen minket a Facebookon is!