Kultúra 2022. december 19. 17:00

Telt ház és vastaps a Hangolódón

Telt ház és vastaps a Hangolódón
2018 decembere után, idén újra Hangolódóra várta az érdeklődőket a Móra Ferenc Művelődési Központ. A karácsonyi zenés est sikerét jelzi, hogy teltház várta a fellépőket december 16-án, pénteken este.

Kovács-Csonka Szilvia, a Móra Ferenc Művelődési Központ igazgatója köszöntötte a megjelenteket, az eseményt Kapus Béla karnagy emlékének ajánlotta fel. Ahogy fogalmazott: – Minden Hangolódó estnek díszvendége és a városunk díszpolgára volt Kapus Béla karnagy úr. Ezzel szeretnénk kifejezni mély tiszteletünket és hálánkat azért, hogy a zenét oly közel hozta a szívünkhöz.Az előadásra a Móra Ferenc Művelődési Központ munkatársai mellett olyan személyek mondtak igent, akik a hétköznapokon nem énekelnek vagy verselnek hivatásszerűen, hiszen teljesen más területen végzik munkájukat. A műsorban elhangzott dalok, versek és imák feladata volt a nézőket egy kicsit megállítani a karácsony előtti forgatagban, elgondolkodtatni, lelassítani és segíteni őket meglátni az ünnep közeledtét és csodáját.Közreműködtek:
Almási Emerencia,
Doroghy Eszter,
Fekete Zoltán,
Fliszár Dóra,
Jankovszki Réka,
Kapus Diána,
Kovács-Csonka Szilvia,
Nagy Bianka,
Nagyapáti Anita,
Patyiné Gulyás Réka,
Dr. Rekedt Gréta,
Sövény Tibor,
Vígh-Doroghy Zsuzsanna,
Vígh Csaba.

Majoros-Tóth Judit, aki állandó szereplője az estnek, betegség miatt nem tudott részt venni az előadáson.

Z. A.
           
Fotó: Nagy Gergely
              

Kövessen minket a Facebookon is!