Kultúra 2022. december 17. 16:00

Karácsonyi hangversenyt adtak a Batthyány iskola tanulói és pedagógusai

Képgaléria
Karácsonyi hangversenyt adtak a Batthyány iskola tanulói és pedagógusai
Karácsonyi koncerttel kedveskedtek a szülőknek és a hallgatóságnak a kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola diákjai és pedagógusai. A december 16-án, a Szent István Templomban tartott hangversenyen magyar és külföldi zeneszerzők dalai csendültek fel.

Az eseményen közreműködött Szatmári Imre, a templom nyugalmazott kántora, Fazekas Tamás, a jelenlegi kántor, valamint Kis-Fekete Vilmos, a Balázs Árpád Művészeti Iskola intézményvezetője. A teltházas hangversenyen az 1-2. z osztályt, a Kicsinyek Kórusát és az összkari kórust Nagyné Mészáros Erika, a Campanella csengettyűegyütest Molnár Elvíra, a 8.z osztályt pedig Kis-Fekete Vilmos, a zeneiskola igazgatója vezényelte.

V. B.
         

Kövessen minket a Facebookon is!