Napi pozitív 2022. december 31. 16:15

Szomszédok-zenére, Janka néni gyűszűnyi konyakjával búcsúztatja az évet a Volánbusz

A Volánbusz egyedi stílusban búcsúztatta el 2022-t, talán az sem véletlen, hogy 2 perc és 22 másodpercesre szabták a szombatra időzített kisfilmjüket. A Szomszédokon generációk nőttek fel, különösen a szereplők utolsó perces bölcsességei, megállapításai voltak népszerűek, ezekre a mai napig sokan emlékeznek.

Ez ihlethette meg a vállalatot is, amikor összefoglalták az évet, és a szolgálati közlemények (digitális jegyek, új menetrend, retró buszok) után megérkezik az ikonikus sorozatból jól ismert Janka néni, vagyis Pásztor Erzsi, aki természetesen kellőképpen kiosztja Vágási Ferit, mert megkérdezte tőle, hogy ivott-e. „Ééééééén? Különben sem én vezetnék” – adta hírül a Telex.
                                             

Kövessen minket a Facebookon is!