Helyi hírek 2023. január 16. 10:00

Továbbra is segíthetünk Jánoskának

Továbbra is segíthetünk Jánoskának
A kiskunfélegyházi Török család életét évek óta figyelemmel kísérik a félegyháziak. Mint korábban lapunk is beszámolt róla, második gyermekük, Jánoska csecsemőkorában agykárosodást szenvedett. A fiú epilepsziával, asztmával, allergiával és inkontinenciával küzd, 6 éves kora óta rendszeresen szed gyógyszereket, állandó felügyeletre szorul és vélhetően állapotában javulás nem várható. Azóta elhunyt a családfő, ami még nehezebb helyzetbe sodorta édesanyát és fiát. Jánoskát két éve a tiszaugi Szőke Tisza Otthon fogadta be, ahol napi ellátásban részesül. 

Mint arról az elmúlt években többször is beszámoltunk, a Platán iskola diákjai, szülői közössége és dolgozói szívügyüknek tekintik a kupakok gyűjtését, amelyet évek óta Török Jánoskának ajánlanak fel. Az elmúlt időszakban számos alkalommal gyűjtötték a kupakokat a városban, segítve ezzel a nehéz helyzetben élő édesanyát és fiát. Törökné Varga Julianna továbbra is arra kér minden jó szándékú embert, hogy lehetősége szerint juttassa el az iskolába a kupakokat. 
                        
Az édesanya mindenkinek köszöni az eddig nyújtott segítséget, amivel Jánoskát támogatták.
                             

Kövessen minket a Facebookon is!