Sport 2023. január 23. 12:00

Székely-magyar sakkbarátság

Képgaléria
Székely-magyar sakkbarátság
A pandémia miatti három év kihagyás után ismét találkozhattak a sakkozók január 21-én és 22-én, akik a hagyományos sportrendezvényen a birkózók mellett képviselték lakóhelyük színeit, és összemérték erejüket. Az idei versenyen tízen küzdöttek a hatvannégy mezőn, ahol most a vendégek voltak eredményesebbek. Az ünnepélyes eredményhirdetésen Katona Mihály polgármestertől vehették át az érmeket, okleveleket és ajándékokat a díjazottak.A csapatértékelésben (négy fő vett részt) is a félegyháziak gyűjtöttek több pontot:

I. Kiskunfélegyháza: 26 pont

II. Korond: 17,5 pont

A rendezvény nemcsak a versenyről, vetélkedésről szól, a rendezők most is mindent megtettek a két testvértelepülés jó kapcsolatának ápolásáért.

Seres László
        

Kövessen minket a Facebookon is!