Sport 2023. január 24. 11:00

Korondi sikerekkel és élményekkel kezdődött az új év

Korondi sikerekkel és élményekkel kezdődött az új év
Két év után újra megrendezték Korondon a Lőrincz Márton emlékversenyt, a település olimpiai bajnok szülöttjének tiszteletére, immár 21. alkalommal. A Kiskunfélegyházi Birkózó SE itt kezdte meg az idei versenyszezont, amely remek felmérő volt, hogy hol tartanak a fiatalok az idei év nagy feladatai előtt a felkészülésben. A rendezvényen 17 csapat 216 versenyzője vett részt, közöttük a félegyháziak, akik csapatban a második helyen végeztek. Egyénileg az alábbiak állhattak dobogóra:

1.helyezettek:
Bárány-Almási Bianka, Hideg Zita, Nagy Hunor, Czakó Zoltán és Tapodi Norbert. 

2. helyezettek:
Hideg Balázs és Pál Edvin.

3. helyezettek: 
Fekete Hanna, Bárány-Almási Tamás, Makra Benjámin, Csillag Zalán, Nagy Máté és Bárány-Almási Ádám.

A legjobb külföldinek járó különdíjat Tapodi Norbert érdemelte ki.A verseny után a házigazdàk nagyszerű programokkal kedveskedtek a vendégeknek: végigjárhatták a parajdi sóbányát, majd a havas lejtők szépségeit csodálhatták meg, végül egy sósvizes wellnessfürdőben áztathatták ki a hétvége fáradalmait. 

Köszönet a szuper vendéglátásért!

Szabó József 
                       

Kövessen minket a Facebookon is!