• Kezdőlap
  • Hírek
  • Program
  • Sáros Miklós festőművész különleges kiállítása nyílik meg a könyvtárban
Program 2023. február 1. 10:00

Sáros Miklós festőművész különleges kiállítása nyílik meg a könyvtárban

Sáros Miklós festőművész különleges kiállítása nyílik meg a könyvtárban
Sáros Miklós festőművész különleges anyagokat használ képeihez, mint például a fát. Egyedi alkotásait megtekinthetik február 1-jén, szerdán 17 órai kezdettel, a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár Demomode című kiállításmegnyitóján.

Molnár István Holló László-díjas festőművész mutatja be pályatársa műveit amellett, hogy saját képeit is közszemlére tárja. Az eseményen vendégkiállítóként részt vesz még Csahóczi Ferenc, Mojzer Tamás és Török Tamás.

V. B.
               

Kövessen minket a Facebookon is!