Program 2023. február 3. 10:00

Piramis farsang lesz február 11-én

Piramis farsang lesz február 11-én
Farsangi összejövetelt szervez a Victoria Fitness Sportegyesület kiskunfélegyházi Piramis Dance csoportja február 11-én, szombaton 15 órakor a Piramis épületében.Bartók Anikó, az egyesület elnöke elmondta, hogy a félegyházi akrobatikus látványtánc csoport tagjai
majdnem két éve edzenek ebben az épületben, ahová most szeretettel várnak minden érdeklődőt,
családtagot, barátokat, támogatókat.Kádas Kálmán vezetőedzőtől megtudtuk, hogy egy olyan műsort láthat a közönség a farsangon, amelyben minden korcsoport megmutatja tudását. A legkisebbek is saját műsorszámmal készülnek, ezáltal élményt és rutint is szereznek. A műsort Szepesi Lilla koreografálja.Elmondták, hogy nagyon fontosnak tartják, hogy minél többen megismerjék az egyesületet és a sportágat, amit képviselnek. Fontos év lesz számukra az idei, hiszen a prágai Európa-bajnokság és a novaljai világbajnokság is mind a reális tervek között szerepel. Ehhez viszont segítőkre, szponzorokra van szükségük, amely érdekében szeretnék, ha minél szélesebb körben megismernék őket.A félegyházi lányok számára a versenyszezon márciusban kezdődik, olyan fontos megmérettetésekkel, amelyekkel kvalifikálhatnak Prágába, az Európa-bajnokságra.
                       
Z. A. 
                    

Kövessen minket a Facebookon is!