Helyi hírek 2023. február 4. 15:00

Szalagavató a Móra Ferenc Gimnáziumban

Képgaléria
Szalagavató a Móra Ferenc Gimnáziumban
Február 3-án, pénteken a Móra Ferenc Gimnázium végzős diákjai is megkapták a középiskolás évek végét, a felnőtté válást szimbolizáló kék szalagot. A városi sportcsarnokban megrendezett szalagavatóra öt osztály diákjai vonultak be osztályfőnökeik vezetésével, hogy szeretteik jelenlétében éljék meg az ünnepélyes pillanatokat.

Az eseményen jelen volt Csányi József polgármester, valamint Rosta Ferenc alpolgármester, a gimnázium nyugalmazott igazgatója is. Dr. Kása Zsuzsanna intézményvezető köszöntőjében álmaik megvalósítására biztatta végzősöket, útravalóul pedig Kosztolányi Dezső szavait idézte: „azt akarom, tisztán és fehéren,
legyetek vígak és bársonyba-járók, a kezetekben egy nagy arany-érem s hódítsátok meg az egész világot.”

A rendezvényt zenés és táncos produkciók színesítették, felléptek többek között a Silver Step Tánc Stúdió növendékei. Az estét a végzős diákok keringője zárta.

Fotó: Fantoly Márton
                    

Kövessen minket a Facebookon is!