Helyi hírek 2023. február 5. 12:00

Szalagavató a Kossuth Lajos szakképző iskolában

Képgaléria
Szalagavató a Kossuth Lajos szakképző iskolában
Február 4-én, szombaton a Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium diákjainak életében is eljött a várva várt esemény, a szalagavató. A városi sportcsarnok megtelt diákokkal, tanárokkal és rokonokkal.

Az ünnepség a szalagok feltűzésével kezdődött. Majd Szabó Péterné igazgató osztotta meg gondolatait a végzősökkel a középiskolás évekről, majd Pázmány Péter szavaival zárta beszédét: „Nemes szép élethez nem kellenek nagy cselekedetek. Csupán tiszta szív és sok, sok szeretet.”

Ezt követően zenés és táncos produkciók kápráztatták el a közönséget. Többek között felléptek a Brilli-Art Studio növendékei, Gönczöl Kamilla a Remedy együttes énekesnője és a Silver Step Tánc Stúdió. A szalagavatót az angolkeringő zárta.

Fotó: Fantoly Márton
              

Kövessen minket a Facebookon is!