Helyi hírek 2023. február 6. 16:00

Platános győzelem történelemből

Képgaléria
Platános győzelem történelemből
A Bugaci Rigó József Általános Iskola idén újból megrendezte a Virág Mónika Történelemversenyt, amelynek témája ebben az évben István király és kora volt. A versenyen 8 csapat mérte össze tudását, amelyen a Platán iskola csapata, a Platanus Rex I. helyezést ért el.

Előzetes feladatként csapatzászlót és csatakiáltást kellett készíteni. A diákok változatos elméleti és gyakorlati feladatokon keresztül bizonyították be, hogy ezen a vetélkedőn ők ismerték legjobban István királyt és korát.

A csapat tagjai: Bartelmess Emma, Faragó Anna, Kordás Dániel és Vízhányó Janka, felkészítő tanáraik: Takácsné Medveczki Zsuzsanna és Tarjányi Xénia voltak. 
                  

Kövessen minket a Facebookon is!