• Kezdőlap
  • Hírek
  • Kultúra
  • Köszönet és hála – A Batthyány iskola is csatlakozott a török nagykövetség felhívásához
Kultúra 2023. február 21. 08:00

Köszönet és hála – A Batthyány iskola is csatlakozott a török nagykövetség felhívásához

Köszönet és hála – A Batthyány iskola is csatlakozott a török nagykövetség felhívásához
Felhívással fordult a magyar polgárok felé a törökországi földrengés túlélőinek megsegítésére a Török Köztársaság Budapesti Nagykövetsége, az ő segítségüket kérve.Február 10-én, péntektől a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola is megmozdult. Tóth Angéla tanárnő elindította az adománygyűjtést a törökországi földrengés áldozatainak. Naponta sok-sok adomány érkezett iskolánkba, amelyet 1 hét elteltével Budapestre szállítottunk.Szeretnénk tolmácsolni a nagykövetség köszönetét a felajánlott takarókért, hálózsákokért, ágyneműkért. Köszönet a szülőknek, gyerekeknek egyaránt. Külön köszönjük Rigó Ákos szülőnek az adományok elszállításának megszervezését."Minden alkalommal, amikor önzetlenül adunk, számunkra is tágasabbá válik a világ."
Hozleiter Fanny


   Tóth Angéla
batthyanysuli.hu
              

Kövessen minket a Facebookon is!