Program 2023. március 9. 17:30

Kézműveskedéssel egybekötött családi délelőttöt szervez a könyvtár

Kézműveskedéssel egybekötött családi délelőttöt szervez a könyvtár
Döngicsélő címmel családi szombat délelőtt szervez a Kiskunfélegyházi Petőfi Sándor Városi Könyvtár március 11-én, 9 és 12 óra között. A beporzók napja alkalmából középpontban a méhek és a méhészet áll majd. A gyerekeket papírszínházi meséléssel, kézműves foglalkozással, színezőkkel és finom mézekkel várják a rendezők.

Az eseményen közreműködik Magyari-Benkő Gabriella gyertyakészítő, Fliszár Károly, a Zümike, a méhecske című mesekönyv szerzője, Tarjányi Xénia, a Zümike, a méhecske című könyv illusztrátora, Ottó Beáta (mézeskalácsokkal érkezik), valamint Orbán Károly méhész.

Részletes program:
9 órától beporzók napi kézműveskedés
10 órától papírszínházi mese
10:30-tól Orbán Károly méhésszel beszélgetés a szakmájáról

V. B.
                   

Kövessen minket a Facebookon is!