Sport 2023. március 13. 13:00

U15-ös válogató verseny Kaposváron

U15-ös válogató verseny Kaposváron
Kaposváron rendezték az U15-ös korosztály számára az első válogató versenyt, ahol hazai és külföldi csapatok is részt vettek. Ezen és még további két versenyen lehet megszerezni a korosztályos Európa-bajnokságra a részvételi jogot.

A szabadfogású 75 kg-os kategóriában Bárány-Almási Tamás aranyérmet szerzett, Tapodi Norbert pedig ezüstérmes lett. A 44 kg-os Hideg Balázs és a nehézsúlyú Szécsényi Kornél a dobogó harmadik fokára állhatott. Csapatban a harmadik helyet sikerült megszerezni a szlovák válogatott és a Csepel BC mögött, megelőzve számos nagy klubot.A női mezőnyben Hideg Zita ötödik lett. Több félegyházi versenyzőnek van esélye megszerezni a válogatott címeres mezt – mondta el lapunknak Szabó József edző.

                        

Kövessen minket a Facebookon is!