Helyi hírek 2023. március 16. 15:00

Óvodások az iskolában

Képgaléria
Óvodások az iskolában
Folyamatosan építi, ápolja külső kapcsolatrendszerét is a Kiskunfélegyházi József Attila Sportiskolai Általános Iskola. Partneri viszonyuk a Szegedi úti Óvodával hosszabb időre vezethető vissza. Március 9-én az óvónénik a nagycsoportos gyermekekkel tettek látogatást az iskolában, hogy betekintsenek az intézmény mindennapjaiba. A programot Csollár Géza és Horváthné Zombory Katalin tanárok, valamint a leendő elsős osztályfőnökök: Solymosi Ildikó és Rekedt-Nagyné Hatvani Emőke álmodták és szervezték meg. 

Az apróságok – egy-egy felsős tanuló segítségével – érdekes, a tavaszhoz szorosan kapcsolódó, látványos természettudományos kísérleteket végeztek. Az ovisok kis kertészekké is váltak, amikor virághagymákat ültettek újrahasznosított edényekbe. Mindig nagy öröm a szervező pedagógusoknak, amikor csillogó, kíváncsi szemek azt bizonyítják, hogy a pedagógusi munka fontos a tudás megalapozása, a természet iránti szeretetre való nevelés szempontjából. 

A József tudáskapuja mindig nyitva áll, csak be kell lépni rajta.
                    

Kövessen minket a Facebookon is!