Program 2023. március 17. 17:30

Jótékonysági koncertet rendez szombaton a zeneiskola

Jótékonysági koncertet rendez szombaton a zeneiskola
Jótékonysági koncertre hívja az érdeklődőket a Kiskunfélegyházi Balázs Árpád Alapfokú Művészeti Iskola.

A március 18-án, 17 órakor kezdődő rendezvény ingyenes lesz, azonban szívesen fogadnak felajánlásokat, amiket az iskola működésére, a diákok életének színesebbé tételére fordítanak. A Jankovszki Ferenc
Koncertteremben tartandó eseményen a fellépő egykori és jelenlegi diákok a reneszánsztól a könnyűzenei darabokig adnak elő műveket, így minden érdeklődési körű zenerajongó megtalálja majd a kedvencét.

Március 21-én, kedden, 17 órakor Testvérek-családok hangversenye lesz, amelyre szintén szeretettel várják a zenekedvelőket az intézménybe.

V. B. – Z. A. 
                    

Kövessen minket a Facebookon is!