Sport 2023. március 20. 14:00

A teniszben télen sincs pihenő

A teniszben télen sincs pihenő
Szettveszteség nélkül, taktikus, fegyelmezett játékkal négy meccset nyerve szerezte meg első tornagyőzelmét februárban a Szentes Kupa Országos Korosztályos Fiú 12 teniszversenyen Rekedt-Nagy Zoltán, a József Attila Sportiskolai Általános Iskola 3.a osztályos tanulója. A fiatal, 10 éves sportoló jelenleg a Korosztályos Fiú 12 ranglista 3. helyén áll.

Rekedt-Nagy Panni 6.a osztályos tanuló Budapesten az L14 országos korosztályos versenyen második helyezést ért el januárban és februárban is. Panni tavaly háromszoros magyar bajnok lett: egyéniben, párosban és csapatban.

Horváth Döme 8. a osztályos tanuló parádésan menetelt az U14-es korcsoportban a Golden Ace kiemelt teniszversenyen, ahol egyéniben III. helyezést ért el.

Az iskolavezetés és a tanárok támogatása elengedhetetlen ezekhez a kiváló eredményekhez.
              

Kövessen minket a Facebookon is!