Helyi hírek 2014. november 25. 14:48

Csana Bölcsi a Betűbölcsiben vendégeskedett

Képgaléria
Csana Bölcsi a Betűbölcsiben vendégeskedett
Kéthetente egy délelőttre a városi könyvtár emelete bölcsődévé változik

Elmaradt a bábkészítő bemutatkozása, de a gyerekek mit sem vettek ebből észre, ugyanúgy birtokba vették a Petőfi Sándor Városi Könyvtár emeleti gyermekbirodalmát, ahogy eddig is, kéthetente.

Bemutatkozott viszont a Csana Bölcsi. Fekete Mária és Tóth Lászlóné már nem ismeretlen a kismamák előtt, ahogy a bölcsőde sem.  Játékokat hoztak – amelyek magukért beszéltek –, és néhány mondatban bemutatták a Csana Bölcsit, külön felhívva a potenciális bölcsis-anyukák figyelmét a gyermekmegőrző szolgáltatásukra. Ez nem tévesztendő össze a csomagmegőrzővel, hiszen ha valaki igénybe szeretné venni, előtte gondolni kell a beszoktatásra is, és a gyermek nemcsak őrzést kap, hanem játszanak vele.

A családias hangulatú, nyüzsgő Baba-mama klub ebben az évben már csak egy alkalommal, december 9-én várja a könyvek közé a kismamákat, kispapákat és kisbabákat.

tli

Kövessen minket a Facebookon is!