Program 2023. április 7. 17:30

Tavaszköszöntő húsvéti rendezvény a Szérűskertben

Tavaszköszöntő húsvéti rendezvény a Szérűskertben
Ismét megrendezi húsvéti családi délelőttjét Kiskunfélegyházán, a Szérűskertben a Huszka József Hagyományőrző és Sport Egyesület. A húsvéti ünnepkörhöz igazodva a családok aprajának és nagyjának is szóló, tartalmas délelőtti programmal készülnek április 9-én, vasárnap 8 és 12 óra között.

A Szérűskertben egy paraszti gazdaságot működtet az egyesület baromfiudvarral és egy rackanyájjal, ezen kívül lassan elkészülnek a Huszka Emlékpark telepítésével is. A programok a tanyához és a parkhoz igazodnak, az idén született bárányok és nyulak, csibék kerülnek az állatsimogatóba, az udvaron játszani lehet majd, és itt lesz a tojásfestés is, míg a parkban felfedezhetik a gyermekek az eldugott csokitojásokat. A rendezvényt eső esetén is megtartják a csőszházban. Mindenkit szeretettel várnak a rendezvényre.
                       

                           

Kövessen minket a Facebookon is!