Sport 2023. április 24. 19:00

Ismét nagyszerű eredmények birkózásban

Ismét nagyszerű eredmények birkózásban
A diák korosztályú lányok közül ketten is országos bajnoki címet tudtak szerezni Zalaegerszegen, valamint egy ezüst- és egy bronzérmet is begyűjtöttek.

Az U13-as, 35 kg-os kategóriában Barabás-Ágoston Anna, valamint a 66 kg-os Bárány-Almási Bianka magabiztos birkózással minden ellenfelüket legyőzve állhattak a dobogó legmagasabb fokára. A 32 kg-os Varga Dorottya kettő korosztályban is indulhatott. Az U11-ben 3., az U13-ban pedig második lett, míg az 54 kg-osok között Dobák Luca ötödik helyezést ért el. Anna és Dorottya sikereinek kovácsa a korondi műhely, mivel náluk nevelkednek, edzőik: Balázs Imre, Balázs Zsolt és Józsa Gábor. A félegyháziak felkészítői: Ván Jenő, Szabó József, Molnos Norbert, Polyák Dániel és Kelemen András.Az Orosházán rendezett U20-as szabadfogású és női válogatón Biblia Róbert második lett a 70 kg-osok között, Tapodi Zsófia pedig negyedik a 69 kg-os súlycsoportban.
            

Kövessen minket a Facebookon is!