Sport 2023. május 7. 20:55

Szentesen rendezték meg a 28. Nemzetközi Szenior Úszóversenyt

Szentesen rendezték meg a 28. Nemzetközi Szenior Úszóversenyt
A versenyre öt országból érkeztek szenior versenyzők. A Kiskun Vízi és Szabadidő SE tizenkét fővel képviselte városunkat, akik kiválóan szerepeltek a találkozón, ugyanis 15 első, 15 második és 9 harmadik helyezést értek el.

Egyéni eredmények: Sebők János 4 ezüst- és 1 bronz-, Urbán Tamás 4 arany- és 2 ezüst- és egy bronzérmet nyert. Gyovai Balázs 3 arany- és 1 ezüstérem tulajdonosa. Provics András 2 aranyat harcolt ki magának. Barta Tibor 1 arany- és 1 bronzérmet gyűjtött. Megyesi László 1 arany- és 1 bronzéremmel lett gazdagabb. Drávucz Ervin 1 ezüst- és 1 bronzérmet nyert. Ónodi László 1 arany- és 2 ezüstéremért küzdött meg. Kalotai Zsuzsanna 1 arany- és 4 ezüstérem tulajdonosa. Csenki Klára 1 arany-, 1 ezüst- és 1 bronz-, míg Hercsel Adél 1 arany- és 3 bronzérmet nyert.

Váltóban a 3x33.13 mix vegyes váltó ezüstérmes lett, tagjai Kalotai Zsuzsanna, Hercsel Adél, Barta Tibor és Sebők János. A 4x33.13 férfi gyorsváltó bronzérmes, tagjai Barta Tibor, Gyovai Balázs, Provics András és Drávucz Ervin.

Ónodi László

     

Kövessen minket a Facebookon is!