Sport 2023. május 8. 17:05

Megnyerte a bajnokságot a Kiskunfélegyháza

Megnyerte a bajnokságot a Kiskunfélegyháza
A hétvégén a 23. fordulót rendezték meg a vármegyei első osztályú bajnokságban, és bár még három forduló hátravan, a Kiskunfélegyháza már behozhatatlan előnyre tett szert, és megnyerte a 2022/23-as bajnokságot.

Borítókép: Pulai Zsóka

A 23. forduló előtt egyszerű volt a képlet: amennyiben a Kiskunfélegyháza szombaton győzni tud Tiszakécskén, a Jánoshalma pedig hazai pályán kikap vasárnap, akkor a Kiskunfélegyháza előnye – már az utolsó három forduló előtt – behozhatatlanná válik. A Kiskunfélegyháza szombaton 3–1 arányban győzött Tiszakécskén. Vasárnap a Jánoshalma vendége a Kunbaja volt. A kunbajaiak 0–0-ás félidő után 3–2-re győztek, így a Kiskunfélegyháza tíz pont a tabella élén, vagyis három forduló alatt már behozhatatlan. A Kiskunfélegyháza bajnoki címvédőként szerezte meg újra az aranyérmet – számolt be a megyei hírportál.
 

Kövessen minket a Facebookon is!