Kultúra 2014. november 29. 13:15

A pillanatnak varázsa van

Képgaléria
A pillanatnak varázsa van
December 5-éig látogatható a Móra Ferenc Művelődési Központ aulájában a Wesel Hugó Fotókör „Pillanatok” című kiállítása. A kiskunfélegyházi alkotóközösség munkáit a tárlatmegnyitón Rátkai Zsuzsa képzőművész, a Holló László Képzőművészkör tagja ajánlotta a művészetpártolók figyelmébe.

A pillanat lehet egy különleges érzés, amit az adott helyzet vált ki belőlünk. Egy mimika, egy fintor, vagy egy varázslatos helyszín, ami megszokott lenne, csak most éppen más. Ilyenek a ködös, misztikus hangulatok. Varázslatos lehet egy játékos árnyék, egy különös jelenség. Ezeknek a pillanatoknak a megjelenítését tükrözi a tárlat, amely bizonyítja a fotókör tagjainak érzékenységét, tehetségét a pillanatok megörökítésére – mondta el megnyitójában Rátkai Zsuzsa.

A tárlat kiállítói: Bíbok Emőke, Bakró-Nagy Attila, Görög Ildikó, Farkas Katalin, Horváth Péter, Kis László, Kiss Czakó Imre, Mezősi Ágnes, Szabó László, Szánthó Tibor, Szemerédi András, Varga Zoltán és Vincze Ágnes.

s-r

Kövessen minket a Facebookon is!