Sport 2023. május 14. 18:45

Közgyűlést tartott a Kiskun Vízi és Szabadidő SE

Közgyűlést tartott a Kiskun Vízi és Szabadidő SE
Május 13-án, szombaton megtartotta éves közgyűlését a Kiskun Vízi és Szabadidő SE. Az eseményen  Sebők János elnök értékelte a 2022-es évet az eredmények tükrében. Megállapította, hogy az egyesület sportolói a már megszokott szorgalmas és eredményes munkájuknak köszönhetően igen jól szerepeltek és sok érmet nyertek. Az egyesület létszáma növekedett, de várjuk azokat a kiskunfélegyházi egykori úszókat, akik belépnének az egyesületbe és újra folytatnák sportolói tevékenységüket.

A közgyűlést megtisztelte jelenlétével Balla László alpolgármester, aki elismeréssel szólt az egyesületben folyó munkáról. Kiemelte, hogy a szenior sportolók eredményeikkel jó hírvivőjük városunknak. Két versenyzőnek Ladányi Endrénének és Csenki Klárának elismerő oklevelet adott át.

Az egyesületi tagok meghallgatták a pénzügyi és a felügyelő bizottság beszámolóit, amelyet egyhangúlag elfogadtak, a tagság részére pedig sikeres szereplést kívánt a 2023-as évre az egyesület elnöke.

Ónodi László
       

Kövessen minket a Facebookon is!