Program 2023. május 15. 15:00

Nyílt nap a mentőállomáson

Képgaléria
Nyílt nap a mentőállomáson
Hogy néz ki egy mentőautó belülről? Kik dolgoznak a mentőautókon és milyen életmentő eszközöket használnak? Többek között ezekre a kérdésekre is választ kapnak azok, akik május 20-án, szombaton ellátogatnak a Hunyadi utcai mentőállomásra. Az érdeklődőket véradási lehetőség, újraélesztés gyakorlás és elsősegély oktatás is várja.

Május 20-án, 9 és 13 óra között bárki megismerti hogyan és milyen eszközökkel, járművekkel dolgoznak a félegyházi mentők. Az érdeklődők amellett, hogy kívülről, belülről megnézhetik a mentőautókat, tippeket, tanácsokat kapnak, hogy milyen esetekben érdemes mentőt hívni, és baj esetén, mikre érdemes felkészíteni a család apraját és nagyját.A beszélgetések, tanácsadások mellett újraélesztés-, elsősegély-oktatás és -gyakorlás, sőt, még véradási lehetőség is lesz. Az ingyenes rendezvényen a bámészkodás, katasztrófaturistáskodás megengedett és erősen ajánlott is.

G. E.
              

Kövessen minket a Facebookon is!