Sport 2014. november 29. 15:50

Első helyen zárt ősszel a Kiskunfélegyházi HTK

Bepótolta elmaradt találkozóját a Kiskunfélegyházi HTK a megyei I. osztályú labdarúgó- bajnokságban. A félegyháziak az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzésüket Kiskunhalason játszották le. Az utolsó előtti helyen álló hazai csapat nem okozott gondot a KHTK -nak. A listavezető félegyháziak fölényes 7-0- ás győzelmet arattak és 36 ponttal a tabella élén fejezték be az őszi szezont.

A mérkőzés előtt a Kiskunfélegyházi HTK három ponttal vezetett a Híd SC előtt, így egy esetleges sikerrel a többi eredménytől függetlenül a tabella élén végezhetett.

Ennek megfelelően a félegyháziak rögtön magukhoz ragadták a kezdeményezést, alig telt 5 perc máris vezetést szereztek. (0-1)

A találatot az első játékrészben további kettő követte. Csurka Ádám után Zs. Juhász István és Palásti Sándor is gólt szerzett. (0-3)

A megnyugtató előny birtokában felszabadultan játszott a KHTK, a hazaiak nem tudtak mit kezdeni a félegyháziak támadójátékával.

A KHTK a második félidőben tovább növelte előnyét. Ekkor már csupán csak az volt a kérdés, hogy hány góllal győzik le ellenfelüket.

Sorrendben Zs. Juhász István, Sándor László, Katona Balázs és Némedi Norbert is beköszönt a halasi kapuba.

A KHTK bajnokesélyeshez méltóan 7-0-ás sikerrel fejezte be az őszi idényt.

Bács-Kiskun Megyei I. 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Kiskunhalasi FC- Kiskunfélegyházi HTK (0-3) 0-7

gólszerzők: 5. p. Csurka Ádám, 30. p. Zs. Juhász István, 40. p. Palásti Sándor, 52. p. Zs. Juhász István, 59. p. Sándor László, 82. p. Katona Balázs, 87. p. Némedi Norbert